S-817B43AMC-CXGT2G
MFR.Part #
S-817B43AMC-CXGT2G
JLCPCB Part #
C5881271
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 10V 2.5uA 4.3V 65mA Fixed Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS