S-817B38AY-B2-U
MFR.Part #
S-817B38AY-B2-U
JLCPCB Part #
C3749802
Package
TO-92
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 10V 2.5uA 3.8V 350mV@(10mA) 50mA Fixed Positive TO-92 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS