S-817B35AUA-CWYT2G
MFR.Part #
S-817B35AUA-CWYT2G
JLCPCB Part #
C5904288
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 10V 2.5uA 3.5V 50mA Fixed Positive SOT-89-3 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS