S-817B29AY-B2-U
MFR.Part #
S-817B29AY-B2-U
JLCPCB Part #
C3744259
Package
TO-92
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 10V 2.5uA 2.9V 20mA 510mV@(10mA) Fixed Positive TO-92 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS