S-817B26AY-Z2-U
MFR.Part #
S-817B26AY-Z2-U
JLCPCB Part #
C5904272
Package
TO-92
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 10V 2.5uA 2.6V 35mA Fixed Positive TO-92 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS