S-817B24AUA-CWNT2U
MFR.Part #
S-817B24AUA-CWNT2U
JLCPCB Part #
C5904268
Package
SOT-89-3
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 10V 2.4V 2.5uA 35mA Fixed Positive SOT-89-3 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS