S-817B16AUA-CWFT2G
MFR.Part #
S-817B16AUA-CWFT2G
JLCPCB Part #
C6289466
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 1.6V 10V 2.5uA 20mA 580mV@(10mA) Fixed Over Temperature Protection Positive SOT-89-3 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS