S-817B12AUA-CWBT2G
Extended
Manufacturer
ABLIC
MFR.Part #
S-817B12AUA-CWBT2G
JLCPCB Part #
C5904256
Package
SOT-89-3
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 1.2V 10V 2.5uA 20mA Fixed Positive SOT-89-3 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS