S-817A56ANB-CVTT2U
MFR.Part #
S-817A56ANB-CVTT2U
JLCPCB Part #
C7355133
Description
-40℃~+85℃ 1 1.2uA 10V 150mV@(10mA) 5.6V 75mA Fixed Positive Short Circuit Protection SC-82AB Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS