S-817A13ANB-CUCT2G
MFR.Part #
S-817A13ANB-CUCT2G
JLCPCB Part #
C6289440
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 1.3V 1.58V@(10mA) 2.5uA 20mA Fixed Positive Short Circuit Protection SC-82AB Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS