S-817A12ANB-CUBT2U
Extended
Manufacturer
ABLIC
MFR.Part #
S-817A12ANB-CUBT2U
JLCPCB Part #
C5745368
Package
SC-82AB
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 1.2V 1.58V@(10mA) 10V 2.5uA Fixed Positive Short Circuit Protection SC-82AB Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS