S-814A58AMC-BDWT2G
Extended
Manufacturer
ABLIC
MFR.Part #
S-814A58AMC-BDWT2G
JLCPCB Part #
C5904230
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 10V 30uA 45dB@(100Hz) 5.8V Enable、Short Circuit Protection Fixed Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS