S-812C51AMC-C3FT2G
MFR.Part #
S-812C51AMC-C3FT2G
JLCPCB Part #
C3751434
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 1.2uA 120mV@(10mA) 16V 5.1V 75mA Fixed Positive Short Circuit Protection SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS