S-812C49AUA-C3DT2U
MFR.Part #
S-812C49AUA-C3DT2U
JLCPCB Part #
C3750229
Package
SOT-89-3
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 1.2uA 140mV@(10mA) 16V 4.9V 65mA Fixed Positive SOT-89-3 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS