S-812C45AUA-C2ZT2U
MFR.Part #
S-812C45AUA-C2ZT2U
JLCPCB Part #
C5745340
Package
SOT-89-3
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 1.8uA 16V 4.5V 65mA Fixed Positive SOT-89-3 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS