S-812C33AMC-C2NT2S
Extended
Manufacturer
ABLIC
MFR.Part #
S-812C33AMC-C2NT2S
JLCPCB Part #
C468234
Package
SOT-23-5
Description
1 16V 3.3V 410mV@(10mA) 50mA Fixed Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS