S-812C29AMC-C2JT2U
MFR.Part #
S-812C29AMC-C2JT2U
JLCPCB Part #
C3748853
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 16V 1uA 2.9V 30mA 320mV@(10mA) Fixed Over Temperature Protection、Short Circuit Protection Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS