S-812C29AMC-C2JT2G
MFR.Part #
S-812C29AMC-C2JT2G
JLCPCB Part #
C5745315
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 16V 2.9V 680mV@(10mA) Enable Fixed Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS