S-812C26AY-B2-U
MFR.Part #
S-812C26AY-B2-U
JLCPCB Part #
C3748839
Package
TO-92
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 16V 2.6V 30mA 320mV@(10mA) 900nA Fixed Positive TO-92 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS