S-812C24AY-B2-U
Extended
Manufacturer
ABLIC
MFR.Part #
S-812C24AY-B2-U
JLCPCB Part #
C6289395
Package
TO-92
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 1.6uA 16V 2.4V 30mA 460mV@(10mA) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive TO-92 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS