S-1711A3350-I6T1U
MFR.Part #
S-1711A3350-I6T1U
JLCPCB Part #
C3749707
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 150mA 1uA 2 3.3V、5V 350mV@(150mA)、350mV@(150mA) 6.5V 70dB@(1kHz) Fixed Over Current Protection Positive SNT-6A Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS