S-13R1H27-N4T1U3
MFR.Part #
S-13R1H27-N4T1U3
JLCPCB Part #
C6289135
Package
SC-82AB
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 150mA 2.7V 5.5V 70dB@(1kHz) 9uA Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive SC-82AB Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS