S-13R1F17-A4T2U3
MFR.Part #
S-13R1F17-A4T2U3
JLCPCB Part #
C5903874
Package
HSNT-4(1010)
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 1.7V 150mA 5.5V 5uA 70dB@(1kHz) Over Current Protection、Over Temperature Protection、Reverse connection protection Positive HSNT-4(1010) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS