S-13R1C34-M5T1U3
MFR.Part #
S-13R1C34-M5T1U3
JLCPCB Part #
C3748384
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 150mA 1uA 230mV@(100mA) 3.4V 5.5V 70dB@(1kHz) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS