S-13R1A37-M5T1U3
MFR.Part #
S-13R1A37-M5T1U3
JLCPCB Part #
C5880756
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 150mA 3.7V 5.5V 5uA 70dB@(1kHz) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection、Thermal Shutdown Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS