S-13R1A18-I4T1U3
Extended
Manufacturer
ABLIC
MFR.Part #
S-13R1A18-I4T1U3
JLCPCB Part #
C5880734
Package
SNT-4A
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 1.8V 150mA 5.5V 5uA 70dB@(1kHz) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection、Thermal Shutdown Positive SNT-4A Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS