S-13A1E16-E6T1U3
MFR.Part #
S-13A1E16-E6T1U3
JLCPCB Part #
C5903710
Package
HSOP-6
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 1.6V 1A 5.5V 70dB@(1kHz) 90uA Over Current Protection、Over Temperature Protection、Enable Positive HSOP-6 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS