S-13A1D12-U5T1U3
MFR.Part #
S-13A1D12-U5T1U3
JLCPCB Part #
C5741183
Package
SOT-89-5
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 1.2V 1A 5.5V 70dB@(1kHz) 90uA Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection、Enable Positive SOT-89-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS