S-13A1A23-E6T1U3
MFR.Part #
S-13A1A23-E6T1U3
JLCPCB Part #
C3747646
Package
HSOP-6
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 150mV@(300mA) 1A 2.3V 5.5V 70dB@(1kHz) 90uA Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection、Enable Positive HSOP-6 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS