S-13A1A18-E6T1U3
MFR.Part #
S-13A1A18-E6T1U3
JLCPCB Part #
C6210071
Package
HSOP-6
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 1.8V 1A 5.5V 65dB@(1kHz) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive HSOP-6 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS