S-1335L13-M5T1U3
MFR.Part #
S-1335L13-M5T1U3
JLCPCB Part #
C5880644
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 1.3V 150mA 5.5V 54uA 70dB@(10kHz) Fixed Over Current Protection、Soft Start Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS