S-1335K14-M5T1U3
MFR.Part #
S-1335K14-M5T1U3
JLCPCB Part #
C7354628
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+85℃ 1 1.4V 150mA 36uA 5.5V 80dB@(1kHz) Fixed Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS