S-1335D23-N4T1U3
MFR.Part #
S-1335D23-N4T1U3
JLCPCB Part #
C5740992
Package
SC-82AB
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 150mA 2.3V 5.5V 54uA 80dB@(1kHz) Fixed Over Current Protection、Soft Start、Enable Positive SC-82AB Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS