S-1335D13-N4T1U3
MFR.Part #
S-1335D13-N4T1U3
JLCPCB Part #
C5740988
Package
SC-82AB
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 1.3V 150mA 36uA 5.5V 70dB@(10kHz) Fixed Over Current Protection、Soft Start Positive SC-82AB Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS