S-1333C33-A4T2U3
MFR.Part #
S-1333C33-A4T2U3
JLCPCB Part #
C5880574
Package
HSNT-4(1010)
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 25uA 3.3V 300mA 5.5V Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection、Enable Positive HSNT-4(1010) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS