S-1333C25-A4T1U3
MFR.Part #
S-1333C25-A4T1U3
JLCPCB Part #
C5903556
Package
HSNT-4(0808)
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 2.5V 300mA 38uA 5.5V Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection、Enable Positive HSNT-4(0808) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS