S-1323B52NB-N9LTFU
Extended
Manufacturer
ABLIC
MFR.Part #
S-1323B52NB-N9LTFU
JLCPCB Part #
C6670431
Package
SC-82AB
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 150mA 1uA 5.2V 6.5V 650mV@(150mA) 70dB@(1kHz) Fixed Over Current Protection Positive SC-82AB Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS