S-1318D23-M5T1U4
MFR.Part #
S-1318D23-M5T1U4
JLCPCB Part #
C6288862
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 100mA 2.3V 5.5V 95nA Fixed Over Current Protection、Enable Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS