S-1315C13-M5T1U3
MFR.Part #
S-1315C13-M5T1U3
JLCPCB Part #
C6288844
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 1.3V 13uA 200mA 5.5V 60dB@(1kHz) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection、Enable Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS