S-1315B33-A6T2U3
MFR.Part #
S-1315B33-A6T2U3
JLCPCB Part #
C5740738
Package
HSNT-6(1212)
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 13uA 200mA 280mV@(200mA) 3.3V 5.5V Fixed Over Current Protection、Enable、Thermal Shutdown Positive HSNT-6(1212) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS