S-1315A31-M5T1U3
Extended
Manufacturer
ABLIC
MFR.Part #
S-1315A31-M5T1U3
JLCPCB Part #
C6288827
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 200mA 3.1V 5.5V 7uA Fixed Over Current Protection、Enable Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS