S-1315A27-M5T1U3
MFR.Part #
S-1315A27-M5T1U3
JLCPCB Part #
C6461915
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 2.7V 200mA 5.5V 60dB@(1kHz) Fixed Over Current Protection Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS