S-1313D12-A4T1U3
MFR.Part #
S-1313D12-A4T1U3
JLCPCB Part #
C5740688
Package
HSNT-4(0808)
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 1.2V 1.35uA 150mA 5.5V 580mV@(100mA) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection、Enable Positive HSNT-4(0808) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS