S-1313D11-M5T1U3
MFR.Part #
S-1313D11-M5T1U3
JLCPCB Part #
C6288804
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 1.1V 1.35uA 125mA 5.5V Fixed Over Current Protection、Enable、Thermal Shutdown Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS