S-1313D11-A4T1U3
MFR.Part #
S-1313D11-A4T1U3
JLCPCB Part #
C6288802
Package
HSNT-4(0808)
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 1.1V 1.35uA 200mA 5.5V Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive HSNT-4(0808) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS