S-1313B12-A4T2U3
MFR.Part #
S-1313B12-A4T2U3
JLCPCB Part #
C3744838
Package
HSNT-4(1010)
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 1.2V 1.35uA 1.39V@(100mA) 150mA 5.5V Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive HSNT-4(1010) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS