S-1312C33-M5T1U3
MFR.Part #
S-1312C33-M5T1U3
JLCPCB Part #
C7354369
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+85℃ 1 150mA 20uA 3.3V 5.5V 65dB@(1kHz) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS