S-1312B25-M5T1U3
MFR.Part #
S-1312B25-M5T1U3
JLCPCB Part #
C5740519
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 150mA 2.5V 30uA 5.5V 70dB@(1kHz) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection、Enable Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS