S-1312B10-A4T2U3
Extended
Manufacturer
ABLIC
MFR.Part #
S-1312B10-A4T2U3
JLCPCB Part #
C3745694
Package
HSNT-4(1010)
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 150mA 1V 20uA 5.5V 75dB@(1.0kHz) 860mV@(100mA) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection、Enable Positive HSNT-4(1010) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS