S-1200B48-I6T2U
MFR.Part #
S-1200B48-I6T2U
JLCPCB Part #
C5903345
Package
SNT-6A(H)
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 10V 150mA 4.8V 40uA 65dB@(1kHz) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection、Enable Positive SNT-6A(H) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS